Bitcoin (BTC) Potrzeba podążania za podróbką lub ryzyko podrobienia główki – Bollinger

John Bollinger ostrzegł, że Bitcoin musi się poruszać w górę lub ryzykować drukowanie podróbek.
Bitcoin ma trudny czas złamania i trzyma ważny poziom cen 9.600 dolarów.
Jednakże, ostatnie wiadomości z Visa, Mastercard, Paypal i OCC, mogą dostarczyć paliwa do ciągłego pompowania.
Wynalazca popularnego wskaźnika wykresów Bollinger Bands, John Bollinger, ostrzegł, że Bitcoin (BTC) musi utrzymać swój wzrost lub ryzykować drukowanie head-fake. Pan Bollinger przekazał te uwagi za pośrednictwem poniższego Tweeta i mniej więcej w tym samym czasie Bitcoin (BTC) złamał kluczową strefę oporu 9 300 dolarów.
Więcej na temat head-fake’u i Brief T.A Bitcoin’a
Podróbka głowy jest zdefiniowana jako sytuacja, gdy składnik aktywów, taki jak Bitcoin Trader, oznacza, że porusza się w jednym kierunku tylko w celu odwrócenia kierunku i częściej, w sposób gwałtowny. W przypadku BTC, Król Kryptoński musi naciskać na wyższe i złamać kilka stref oporu, takich jak 9 600 dolarów i 9 800 dolarów lub ryzykować powrót do znanych poziomów około 9 100 dolarów, a nawet 8 900 dolarów.

Bitcoin (BTC) Potrzebuje podążać lub zaryzykować head-fake – Bollinger 17

Wykres BTC/USDT dzięki uprzejmości Tradingview.com.
Szybkie spojrzenie na 6-godzinny wykres Bitcoin, dzięki uprzejmości Tradingview, pokazuje, że wszystkie średnie kroczące wskazują na byczy scenariusz dla BTC. Jednakże, wolumen transakcji zmniejsza się, tak jak to jest normą w weekend.

Reklama

. Ponadto MACD i MIF wskazują na niedźwiedzi scenariusz dla Bitcoinu na kilka najbliższych dni.
Efekty Bullish News z VISA, Mastercard, PayPal i OCC
Jednak wspomniana niedźwiedzica może nie spowodować podrobienia głowy, które mogłoby doprowadzić do twardego upadku Bitcoina. W ciągu ostatnich dwóch tygodni lub tak, nie było ogromne bycze wiadomości w zakresie tradycyjnych dostawców usług finansowych otwierając swoje drzwi do wspierania Bitcoin i innych kryptocurrencies.

Na początek, i po złamaniu bicza na krypto w 2018 roku, VISA zmieniła swoje podejście do aktywów cyfrowych. Firma stwierdziła, że chce wspierać rolę, jaką krypto będzie odgrywać w przyszłości pieniędzy. Po drugie, procesor płatniczy Mastercard również zobowiązał się do pomocy w przyjęciu kryptoidy i przetarł szlak, po pierwsze przyznając firmie Wirex główne członkostwo w Mastercard, które pozwala jej na bezpośrednie wydawanie kart płatniczych.

Po trzecie, Paypal ogłosił swój plan zintensyfikowania handlu kryptograficznego poprzez oferowanie usług swoim klientom w najbliższej przyszłości. Po czwarte, amerykańskie OCC ogłosiło, że amerykańskie banki mogą teraz oferować swoim klientom rozwiązania w zakresie przechowywania danych.

W związku z tym, i w krótkim podsumowaniu, obecna cena Bitcoin’a na poziomie $9,500 może nie trwać długo, biorąc pod uwagę wyżej wymienione bycze wiadomości. Dla inwestorów grających w tę długą grę, kupno Bitcoina poniżej 10.000 dolarów jest nadal okazjonalne, biorąc pod uwagę potencjalną przyszłość.